Przygotowania do sezonu 2019 czas zacząć: na początek tradycyjna tabelka z harmonogramem wszystkich Grand Prix sezonu 2019. Z nią niestraszne strefy czasowe czy zmiana czasu – będziecie mieli pod ręką dokładnie godziny rozgrywania wszystkich treningów, kwalifikacji i oczywiście wyścigów (według czasu polskiego).

Przypominam, że cały sezon obejrzycie na żywo w stacji Eleven. Przed każdą sesją zapowiedź ze studia, po każdej sesji podsumowanie, ekipa reporterów będzie na każdej Grand Prix – zapewniając świeżutkie, gorące wypowiedzi kierowców tuż po kwalifikacjach i wyścigu – do tego wieczorne magazyny… Cóż, będzie się działo!

POBIERZ HARMONOGRAM 2019

24 KOMENTARZE

 1. Chciałem upewnić się czyli eleven sport będzie pokazywać wszystko 2019 roku bo ja przeczytałem na stronie w Internecie że Polsat i TVP i eleven walczyła o transmisję F1 czyli na 100% będzie Formuła 1 na Eleven Sport
  Bo chciałem kupić Pakiet ale nie wiem na 100 % czy czasami nie będzie na Polsacie a jak bedzie na eleven to zaraz kupuje .

  • Drogi Piotrze, Eleven ma prawa jeszcze na kilka lat w przód wykupione, więc możesz w ciemno kupować pakiet, jeśli zależy Ci na pełnym sezonie. Zdaje się, że Polsat lub TVP to w obecnej sytuacji walczą jedynie o jakąś sublicencję, żeby pokazać kilka wyścigów w roku. Coś jak miało BBC albo CH4 w UK podczas gdy wyłączność na cały sezon zawsze miało Sky.

   • Poza tym pakiet kontrolny udziałów w Eleven od ponad pół roku jest w szponach Polsatu, więc nie wiem czy oni nie mają z automatu praw do puszczania jednocześnie u siebie czego chcą z portfolio ESN. Sęk w tym, że jaki mieliby w tym interes puszczać za darmo ludziom coś za co teraz chętnie płacą?

    • 1. Eleven ma prawa tylko na 2019.
     2. Polsat mógłby pokazywać w otwartym kanale kwalifikacje i wyścigi tylko jeśli dostaną zgodę od Liberty Media.

     • Nie wiem czy bezpośrednio od LM, skoro te licencje sprzedaje zewnętrzna agencja i od niej je kupuje Eleven.

     • @ymru
      „Na przeszkodzie staje jednak umowa między właścicielem praw telewizyjnych do F1, czyli Liberty Media, a Eleven (pośrednikiem była agencja MP&Silva). Według naszych nieoficjalnych informacji umowa jasno wskazuje, że nadawcą F1 w Polsce do końca 2019 ma być właśnie stacja Eleven Sports. – W tym momencie trwa analiza prawna, która da odpowiedź, czy jest możliwe przejęcie Formuły przez  Polsat – mówi nam jeden z pracowników tej stacji. Wyjściem z sytuacji byłoby udzielenie np. sublicencji na pokazywanie F1, ale na to potrzeba zgody od Liberty Media.”

     • Czyli jest dokładnie tak jak pisałem w pierwszym wpisie. Cały sezon ma 11-tka, a Polsat czy ktokolwiek inny może się ubiegać jedynie o sublicencję (zapewne tylko na kilka wyścigów) .

 2. Trzeba wykuć na blachę 😁
  Ale w poprzednim sezonie miałem taką fajną apke, którą można ustawić na czas lokalny i przypomina o wszystkich jazdach w trakcie całego weekendu. Odlicza też czas do każdego wydarzenia. Team formula się nazywa tylko jeszcze nie wprowadzili danych na sezon 2019

 3. Panie Sokole 😉 Czy jest jakaś szansa, że wypowiedzi kierowców będą puszczane bez tłumaczenia na żywo? Tłumaczenie zawsze zabiera pewien smaczek z wypowiedzi kierowców.

 4. Proszę bardzo, można podpiąć pod kalendarz google. Korzystam od kilku sezonów więc mogę polecić, oczywiście jako dodatek do rozpiski pana Mikołaja 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here