O godzinie 11:45 ruszył piętnastominutowy sobotni trening na Autodromo Nazionale. Deszcz, który nie przestaje padać, zmienił tor w ślizgawkę.

Niebo nad Monzą przez cały czas płacze, choć opady są nieco mniej intensywne niż około 11:00. W porze kwalifikacji (14:00-15:00) zapowiadany jest drobny deszczyk, więc być może czasówka zostanie rozegrana na mokrej nawierzchni, ale zgodnie z planem. Równie dobrze warunki mogą się jednak pogorszyć. W takiej sytuacji nie należy wykluczać, że sesja zostanie przesunięta na późniejszą godzinę. Według prognoz najlepsze warunki mają pojawić się po 16:00.

W trakcie piętnastu minut treningu wszyscy kierowcy wyjechali na skąpany deszczem tor. Część z nich pokonała jednak tylko okrążenie rozpoznawcze. Czasy okrążeń zmierzono jedynie siedmiu z nim. Na pierwszej pozycji zestawienia pojawił się Felipe Massa (1.40,660), na kolejnych: Lance Stroll (+0,228), Nico Hülkenberg (+0,831), Carlos Sainz (+0,855), Jolyon Palmer (+3,709), Marcus Ericsson (+4,041) i Daniił Kwiat (+4,373).

4 KOMENTARZE

 1. Trudno tak bywa….
  PS. Studio E11 – Panie Kapica dlaczego kolejny już raz pan opowiada brednie mówiąc wprost KŁAMIE!
  Perez nigdy nie był barny pod uwagę w przypadku SF, nawet w snach Sergio i Maurizio nawet o nim nigdy nie myśleli… Druga sprawa jest Pan bezczelny mówiąc że w SF są potrzebni asystenci dla Sebastiana, nic takiego nie ma miejsca jeden walczy o tytuł drugi może mu pomóc jeżeli takowej będzie potrzebował.
  Jest Pan „niukiem” cytując jakieś ploty sprzed lat … o wódce itd…
  Na koniec SF jak i kibice kochają obu kierowców SF z małą przewagą na korzyść Kimiego….
  Może Pan krzyczeć , ryczeć , śmiać się jak koń to i tak nic nie pomoże….

 2. Kibice kochają VETa?! Mów za siebie. VET to jeden z dzieciaków który jak mu ktoś siądzie na kole to się gubi i płacze. To, że ma wynik to wyłącznie zasługa dobrego auta i nacisków na to by to on był na topce. Przed jego pojawieniem podobnym „ulubieńcem” kibiców był HAM, który był na siłę promowany by zostać mistrzem jedynie ze względu na to że jest murzynem i naciągano dla niego przepisy do tego stopnia, że nawet obsługa wyciągała go z pułapki żwirowej i mógł jechać dalej niszczyć opony.

  • Tak Ekwador15 , Ty od lat znany jesteś że w tyłek Kapicy i innym z E11 – WCHODZISZ BEZ MYDŁA….
   LEWIS TYLKO LEWIS – PRZEKAZ STACJI I TWÓJ -)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here