2 KOMENTARZE

  1. Mam takie pytanie, czy są takie tory na świecie gdzie jest możliwe odwrócenie kierunku ścigania ( przygotowane zjazdy do alei serwisowej, bezpieczne kąty pochylenia toru i inne warunki wpływające na bezpieczeństwo i techniczną możliwość przeprowadzania takich wyścigów) ?
    To by dopiero była atrakcja, na pewno większa niż powtarzanie tego samego wyścigu po tej same nitce, bez żadnej zmiany sekwencji zakrętów, Skoro jest to elita kierowców, a F1 to technologiczna potęga wydawania pieniędzy… w czym problem ?
    Pozdrawiam

  2. Te treningi dzis bezsensu bo raz, że mają już ustawienia aut a dwa, że w piatek ma byc upał po 31 stopni a sobota i niedziela po 20 stopni i moze nawet deszcz. ciekawe jak podejdą do tego zespoły, czy beda pracowac jak zwykle w piatki czy zmienią harmonogram. co do wyscigow kwalifikacyjnych, to dobrze, że nie ma tego pomysłu. F1 nie może się zamienić w jakies „reality show”, ten sport ma swoja tradycje i obecna forma jest ok. w pilce noznej niz nie zmienia 90minut trwania meczu np na 70 aby zwiekszyc tempo gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here