Eleven Sports Network pokaże na żywo wyścigi Formuły 1. Eleven nabyło te prawa na wyłączność na terytorium Polski na podstawie wieloletniej umowy.

W zbliżającym się sezonie, w którym o trzeci z rzędu i zarazem czwarty w karierze tytuł mistrza świata będzie walczył Brytyjczyk Lewis Hamilton, po raz pierwszy odbędzie się aż 21 wyścigów. Eleven będzie obszernie relacjonować zawody pokazując piątkowo-sobotnie sesje treningowe i kwalifikacje oraz odbywający się w niedzielę wyścig.

– Formuła 1 jest pełna emocji i napięcia. To kwintesencja zapierającej dech w piersiach rozrywki, którą chcemy dać wszystkim naszym widzom – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy Eleven Sports Network. – Kibice sportów motorowych w Polsce nie przegapią żadnej przyprawiającej o zawrót głowy akcji w sezonie, który zapowiada się bardzo interesująco. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować im kolejny rozdział z historii F1.

W tym roku rywalizacja rozpocznie się od Grand Prix Australii, która odbędzie się w dniach 18-20 marca w Melbourne, a zakończy się 27 listopada zawodami w Abu Dhabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kalendarz mistrzostw został poszerzony o imprezę w Baku, w Azerbejdżanie, którą zaplanowano na weekend 17-19 czerwca.

Szczegółowe informacje o transmisji wyścigów w Eleven zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here