Tradycji stało się zadość: oto zgrabna i poręczna tabelka z harmonogramem wszystkich Grand Prix sezonu 2018. Rzecz o tyle ważna, że w tym roku zmieniły się dość znacznie godziny rozgrywania poszczególnych sesji – a wyścigi startują 10 minut po pełnej godzinie. Jeśli dodamy do tego różne strefy czasowe, zmiany czasu na letni i zimowy, to okazuje się, że bez tej tabelki ani rusz…

Przypominam, że wszystkie sesje treningowe, kwalifikacje i wyścigi obejrzycie na żywo w stacji Eleven. Również tradycyjnie wysyłamy reporterów na wszystkie Grand Prix, dodając im jednocześnie obowiązków: magazyny #ElevenF1 poza każdym poniedziałkiem będą emitowane także w wyścigowe czwartki i piątki (o 22:45, przynajmniej dopóki nie nadejdą rundy w amerykańskich strefach czasowych…). Ekipa w studiu też się napracuje: pogada do Was nie tylko wokół kwalifikacji i wyścigu, ale też każdego treningu. Rozwijamy się, a co!

POBIERZ HARMONOGRAM 2018

27 KOMENTARZE

 1. Piękna sprawa z tą rozpiską. Wisi w kuchni żeby cała rodzina wiedziała 🙂 W końcu taki harmonogram to nie tylko układ wyścigów a także układ weekendowego życia kibica F1 🙂
  Czas zatem zdjąć zeszłoroczny plan i powiesić nowy 🙂
  Dziękuje za świetna robotę .
  Pozdrawiam
  Ps. Jest szansa na układ planu transmisji ElevenF1 w podobnej formie na każdy weekend ? 😉

 2. O! Strona powstał z martwych!
  Dołączam się do prośby o rozpiskę transmisji Eleven F1, chociaż zdaję sobie sprawę, że ramówka może być zmienna i płynna oraz niekoniecznie ustalona tak bardzo do przodu.

  Do istniejącej tabelki dodał bym czwartą gwiazdkę **** i zaznaczył sesje piątkowe, w których ma być RK, chociaż zapewne i tak wszyscy pamiętają :D.

  Czekamy na ożycie strony, bo gdzieś tam łączy fanów i, mimo iż hobbystycznie, to stanowi ważny element dla kibiców.

 3. Panie Mikołaju

  Czy jest szansa, by w ElevenF1 a może nawet w czasie weekndów wyścigowych jako goście pojawiali się autorzy blogów czy profili twitterowych poświęconych F1 spoza? Na pewno ubarwiliby swoimi osobami Wasze studio.
  Pozdrawiam

   • Wnoszę, że:
    – gospodarze studia (albo stacja Eleven Sports) powinni zapraszać gości okazjonalnych,
    – koledzy z innych portali nie wyrazili zainteresowania.
    Co do pierwszego to ok, w sumie w porządku. Co do drugiego to mam wrażenie, że choć jeden z wymienionych kiedyś próbował, no ale z raczej mizernym skutkiem. Szkoda. Boli, że Ted Kravitz w godzinnej rozmowie może zaprezentować zdania i opinie kolegów z Autosportu czy Auto Motor und Sport, natomiast w PL nie praktykuje się takich chwilowych mezaliansów (bo przecież nie chodzi o stałą współpracę). Szkoda, bo popularność dyscypliny tylko by na tym zyskała, a przecież wszystkim nam na tym zależy (a przynajmniej w teorii by mogło).

    • Jak to można delikatnie ująć… Cóż, ani my nie jesteśmy Sky, ani nie ma u nas Autosportu czy Auto Motor und Sport 😉 Owszem, są kopie ich zdań i opinii, ale chyba raczej wolimy chwilowe mezaliansy z oryginałami (Rencken, Chinchero, Kravitz, Schmidt, Fabrega itp.).

     Jeśli próbowaniem nazywamy próby udowadniania, jacy jesteśmy beznadziejni i do niczego, to zdaje się paru próbowało – ale to raczej słaba zachęta do współpracy 😉

 4. Bardzo miło usłyszeć na antenie Eleven F1 p. Roberta Smoczyńskiego. Im więcej w studio spokojnych i rzeczowych wypowiedzi, tym lepiej. Emocje niech zostaną na torze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here