Za momencik rusza rekordowy pod względem liczby wyścigów sezon – czas zatem najwyższy na tradycyjny harmonogram wszystkich wyścigowych weekendów. Szczegółowa rozpiska sprawi, że nie przegapicie żadnej sesji na torze, a wszystkie godziny są podane według polskiego czasu.

Mamy dwie ważne zmiany: wyścigi ponownie rozpoczynają o pełnej godzinie, a nie dziesięć minut po niej. Po drugie, oba piątkowe treningi skrócono z 90 minut do 60 – zatem mamy dwie, zamiast trzech godzin jeżdżenia w pierwszy dzień zajęć.

Rzecz jasna wszystkie sesje na żywo – treningi, kwalifikacje, wyścigi – obejrzycie na żywo w Eleven Sports. Każda transmisja obudowana studiem przed i po, nasza ekipa wraca do padoku na wszystkie Grand Prix, w czwartki przed wyścigowym weekendem i w każdy poniedziałek magazyn #ElevenF1 – wszystko dla Was, drodzy kibice!

POBIERZ HARMONOGRAM 2021

5 KOMENTARZE

  1. Jest godzina 14:00 i właśnie rozpoczęły się kwalifikacje do GP Emilia Romagna -gdybym zgodnie z tym harmonogramem zaczął oglądać o 15:00, to zdążyłbym ledwie na końcówkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here