Jeśli ktoś przespał kilka ostatnich tygodni i jeszcze nie zaopatrzył się w polską wersję wielokrotnie polecanej przeze mnie autobiografii Marka Webbera, to czas to nadrobić. Mam dla Was dwa egzemplarze, podpisane przez autora – więc w sumie nawet jeśli ktoś już ma i przeczytał, to chyba nie zaszkodzi postawić na półce taką pamiątkę.

Aby powalczyć o książkę, trzeba przesłać na adres kontakt@sokolimokiem.com poprawne i kompletne odpowiedzi na trzy umieszczone poniżej pytania. Decyduje kolejność nadesłania odpowiedzi, dwie pierwsze osoby zdobędą autobiografię Marka. Odpowiedzi trzeba przesłać w jednym e-mailu, inne formy odpowiadania – np. w komentarzach – nie będą brane pod uwagę.

Życzymy powodzenia, a tym, którym się nie powiedzie, a książki jeszcze nie mają – polecamy świąteczną promocję na labotiga.pl, gdzie można ją kupić w obniżonej cenie 25,90 zł.

Pytania konkursowe (odpowiedzi należy przesyłać tylko na adres kontakt@sokolimokiem.com):

1. Urzędujący mistrz świata Nico Rosberg ma wśród kierowców przezwisko, które nadał mu Mark – w czasie ich wspólnych startów w Williamsie, w debiutanckim dla Nico sezonie 2006. Jak koledzy z toru przezywają Rosberga?

2. Kto w 2002 roku, debiutanckim sezonie Marka w Formule 1, startował razem z nim w barwach zespołu Minardi?

3. Za czasów startów w Red Bullu Mark wystąpił w reklamie pewnego produktu, popisując się dość kontrowersyjnymi umiejętnościami wokalnymi. Proszę uzupełnić śpiewane przez niego hasło reklamowe: „I’m a Canberra […] kid”?

Fot. Wydawnictwo SQN

10 KOMENTARZE

  1. Wow, jestem pod wrażeniem zainteresowania i liczby prawidłowych odpowiedzi, chociaż drugie pytanie sprawiło sporo problemów… Bardzo szybko było „po zawodach”, już drugi i czwarty e-mail zawierały poprawne odpowiedzi. Oto one:
    1. Britney
    2. Alex Yoong i Anthony Davidson (Ant wystartował w GP Węgier i GP Belgii, bo Yoonga ukarano odsunięciem od jazdy za brak kwalifikacji w dwóch z trzech poprzednich wyścigów)
    3. I’m a Canberra Milk Kid: http://www.youtube.com/watch?v=Be3-J9XtJCw

    Książki zdobyli Tommy A. i Mateusz M., gratulacje 😀

  2. W minutę!? Nie mam szczęścia do takich rzeczy i dzisiaj wyjątkowo szczęśliwie zauważyłem tweeta 2min po wysłaniu, a tu się okazuje, że ktoś mógł już dwa razy wysłać maila i pewnie drugie tyle razy zanim wysłałem odpowiedź 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here