Jednym z głównych tematów do dyskusji po Grand Prix Australii jest cokolwiek kontrowersyjna kara dla Fernando Alonso. Posłuchajcie, dlaczego kierowca Astona Martina nie powinien otrzymać kary za walkę na torze, w której George Russell nieco się zagapił. Gdyby się nie rozbił, sędziowie nawet nie zwróciliby uwagi na domniemane przewinienie Alonso…

Wracamy także do problemów Red Bulla i przerwanej passy Maksa Verstappena – ponownie przez Carlosa Sainza, który zaliczył powrót marzeń, z sali operacyjnej na najwyższy stopień podium w dwa tygodnie. Jak w ten sposób „najlepszy bezrobotny” buduje sobie szanse na przyszłość – może w Red Bullu, może w Mercedesie?

Kolejnym interesującym tematem była zamiana samochodów w Williamsie i uziemienie Logana Sargeanta. Dlaczego prawdziwy wyścigowy zespół z DNA na miarę F1 powinien właśnie tak postępować?

Przypominam też o niezbędniku kibica: podpisane egzemplarze Magazynu F1 2024 w wersji drukowanej już wyruszają w drogę do czytelników, a wersja PDF jest dostępna od ręki TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here