Koniec wakacji! Formuła 1 wraca do akcji, przed nami seria 10 wyścigów w drugiej części sezonu 2023. Losy obu mistrzowskich tytułów są już właściwie rozstrzygnięte, ale pozostaje nam walka o kolejne lokaty czy oczekiwanie na decyzje kadrowe – najbliższa przyszłość Lewisa Hamiltona, nieco dalsza kierowców Ferrari czy Aleksa Albona wciąż nie są oficjalnie znane. Przed nami także obowiązkowe występy wyścigowej młodzieży – w każdym zespole dwa piątkowe treningi muszą zaliczyć zawodnicy, którzy mają na koncie nie więcej niż dwa występy w Grand Prix. Od strony samego harmonogramu nie jest to takie proste…

Przedstawiam Wam także swoje noty za styl po wakacyjnej przerwie – którzy kierowcy zrobili w pierwszej fazie sezonu 2023 największe wrażenie na komentatorze Viaplay? To czysto subiektywny ranking, zapraszamy wszystkich kibiców do podzielenia się swoimi zestawieniami!

Formuła Student walczy w Polsce, a polska ekipa wystartuje w singapurskim finale F1 in Schools – o tym też usłyszycie w najnowszym odcinku „Sokolim Okiem”. A do tego tradycyjny #SokoliGaraż – dziwaczna wersja Arrowsa z sezonu 2001, który wystąpił tylko w treningach przed GP Monako – oraz zachęta do lektury świeżego wydania miesięcznika „GP Racing”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here