Krótkie podsumowanie po Grand Prix Włoch: kto zasłużył sobie na plusy, a kto na minusy po ostatniej europejskiej rundzie sezonu 2023? Monza przyniosła kolejny kosmiczny rekord, Max Verstappen i Red Bull nie zwalniają tempa – ale Scuderia Ferrari próbowała ich postraszyć przed własną publicznością. Moim zdaniem na miejsce wśród „wygranych” minionego weekendu zasłużył także Sergio Pérez, natomiast nie zachwyciła ekipa Alpine oraz kierowcy, którzy z reguły ustępują pola swoim zespołowym partnerom – jak Lance Stroll czy Logan Sargeant. Na pochwały zasłużyli natomiast sędziowie…

W kąciku modelarskim robi się sentymentalnie – zobaczcie żółtą Dallarę, którą Robert Kubica wygrał swój debiutancki wyścig w Formule 3 Euro Series. Z kolei miłośnikom lektur prezentujemy świeżutkie wydanie „GP Racing”: dużo o Verstappenie, ale także ciekawa analiza wydajności aerodynamicznej dawnych i współczesnych samochodów F1, anatomia pit stopu, fotograficzne wspomnienia z szalonego sezonu 2003 i mnóstwo innych, ciekawych tekstów oraz wywiadów.

Na koniec gorącymi wrażeniami z wizyty za kulisami weekendu F1 podzielą się z Wami młodzi zawodnicy, którzy na Zandvoort podglądali z bliska pracę kierowców oraz inżynierów AlphaTauri, zbierając przydatne dla swego wyścigowego rozwoju doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here