Za nami trzy dni zimowych testów w Bahrajnie: solidne przebiegi, mało awarii i problemy ze studzienkami, które podczas wyścigowego weekendu już się nie powtórzą.

Krótko podsumowujemy przygotowania, wskazując faworytów i tych, którzy mają jeszcze pracę domową do odrobienia. Padok żył także kłopotami, w które wpakował się Christian Horner. Co mówi się w kuluarach, czy Red Bull będzie miał nowego szefa? Zapowiadamy także początek zmagań w Formule 3 – tam jeżdżą Kacper Sztuka i Piotr Wiśnicki, dziesięć rund towarzyszy wybranym Grand Prix Formuły 1 – oraz w World Endurance Championship. Robert Kubica startuje samochodem Ferrari najwyższej kategorii Hypercar, a jego zmiennikami są Robert Szwarcman i Yifei Ye.

Na koniec krótko o najnowszej książce Wydawnictwa SQN, przy której miałem przyjemność współpracować w zakresie redakcji merytorycznej polskiego tłumaczenia: Max Verstappen i wychowywanie mistrza, szczegółowo opisane w biografii autorstwa Marka Hughesa. Dziś premiera, zamówienia można składać TUTAJ.

Polecamy także nasz Magazyn F1 2024: z Michałem Gąsiorowskimprzygotowaliśmy dla Was informator o sezonie 2024. Magazyn F1 to skarbnica wiedzy, statystyk i opinii, okraszona ciekawostkami z wyścigowego świata oraz rozmowami z Robertem Kubicą i Marcinem Budkowskim. Przedsprzedaż wersji drukowanej trwa tyko do 29 lutego – więcej info i zamówienia TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here