Plotkować i spekulować nie lubimy, ale szum wokół wewnętrznej sytuacji w Red Bullu zatacza coraz szersze kręgi. Christian Horner zachował posadę, bo skargi pod jego adresem zostały oddalone, ale Jos Verstappen niespodziewanie zasugerował, że szef ekipy powinien odejść. Wojna domowa na całego – kto chciałby pozbyć się Hornera i jaka przyszłość czeka zespół, czy Max Verstappen odejdzie?

Omawiam także doniesienia o kolejnych domniemanych wybrykach prezesa FIA – Mohammed bin Sulayem miał rzekomo wywierać wpływ na sędziów, którzy mają być niezależni. Międzynarodowa Federacja Samochodowa znów skupia na sobie niepotrzebną uwagę, właśnie za sprawą działań szefa. Rozmawiamy także o projekcie nowego toru w Arabii Saudyjskiej oraz większych, 10-sekundowych karach za wyprzedzanie poza torem.

W zapowiedzi GP Arabii Saudyjskiej skupiamy się na szansach czołówki na tym wyjątkowym torze, poruszamy także temat chaosu w Alpine. Na koniec zaproszenie do Motowizji – tam w czwartkowy wieczór podsumowanie pierwszej rundy WEC, Robert Kubica podsumuje swój debiut w kategorii Hypercar za kierownicą Ferrari 499P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here